Kurz italštiny přes Skype

Kurz italštiny přes Skype

Pokud nemáte  čas navštěvovat kurzy italštiny v našem sídle , nejsou-li kurzy v okolí Vašeho bydliště, hledáte-li kvalitní výuku, která využívá různé techniky a tím rozvíjí všechny jazykové dovednosti, (nejenom konverzaci ,ale také čtení, gramatiku, poslech a psaní) z pohodlí Vašeho domova či popřípadě na pracovišti, tak lekce přes Skype je přesně to, co hledáte.

Naši učitelé, kteří Vás budou učit, jsou italští rodilí mluvčí, mají dlouholeté zkušenosti a jsou kvalifikovaní pro výuku italštiny pro cizince. Jejich odbornost při použití programu, jakým je Skype, je výsledkem studia a dlouhodobé přípravy, neboť věří, že Skype není jen prostředek pouze ke konverzaci, ale i  nástrojem ke studiu a zkoumání jazyka, který vyžaduje zkušenosti a znalosti v dynamice výuky, jež se stále více aktivují při využití podpory technologických médiích.

Pro studium přes Skype Vám stačí:
1.    
mít dobré připojení k internetu a instalaci programu Skype (program Skype lze stáhnout zdarma) z www.skype.com
2.  
napsat email na info@dantepraga.cz a specifikovat vlastní zájem o tento typ výuky. Dostanete  tak veškeré  informace týkající se kurzů a můžete začít plánovat hodiny.
 
NEZAPOMEŇTE, ŽE PRVNÍ LEKCE JE ZKUŠEBNÍ A TRVÁ 45 MIN., NENÍ ZÁVAZNÁ PRO ZÁPIS A JE ZDARMA!

Obsah kurzu přes Skype:
1.    
standardní kurzy od úrovně A2 až po C2 podle OCERL
2.  
 přípravné kurzy na zkoušku PLIDA
3.    
kurzy obchodní italštiny
4.    
konverzace

Cena a způsoby platby:
Akční nabídka:

60min. / 600,-Kč, 90 min. / 800,-Kč
Je možné zakoupit balíčky po 5,10,15 lekcích. První lekci lze zahájit hned po obdržení platby za celý balíček.